Augalų pardavimas

Augalų pardavimas – viena iš pagrindinių mūsų veiklų. Tai sudėtingas procesas, kuriam skiriame daug dėmesio ir pasitelkiame visas žinias bei patirtį. Pirmiausiai kruopščiai atrenkame augalus ir vertiname jų kokybę. „Medelių namai“ asortimentą sudaro spygliuočiai, lapuočiai, daugiametės gėlės ir kiti augalai, todėl labai svarbu pasirinkti tas rūšis, kurios gali augti mūsų klimato sąlygomis. Augalai pas mus atkeliauja iš kitų miestų bei šalių, juos taip pat auginame patys. Šis etapas – itin smagus, nes galime augalą pažinti, suteikti jam išskirtinę išvaizdą ir paruošti gyvenimui naujuose namuose.

Mūsų augalai internetu bei fizinėje parduotuvėje yra eksponuojami ir parduodami. Čia užsukę klientai ras ne tik didelį pasirinkimą, bet ir visą reikalingą pagalbą renkantis: padėsime nuspręsti, kokius augalus geriausia rinktis atsižvelgiant į dirvožemį, natūralios šviesos kiekį ir kitus aspektus. Visada patariame nuoširdžiai ir stengiamės kartu rasti geriausią sprendimą – juk augalai yra ilgalaikė investicija, kuria džiaugsitės ne vienerius metus. Vertiname kokybę ir ilgalaikius sprendimus, todėl siekiame tai suteikti ir mūsų pirkėjams.

„Medelių namai“ elektroninėje parduotuvėje augalai internetu gali būti perkami bet kuriuo metu ir iš bet kurios šalies vietos – įsigytus augalus pristatysime tiesiai į namus. Daugelis mūsų augalų auga vazonėliuose, todėl juos lengviau transportuoti, o Jums lengviau bus augalą įkurdinti naujuose namuose, greičiau pamatysite atsiskleidžiant jo grožį. Augalai internetu yra kiek netikėta, tačiau labai patogi paslauga, o įsigydami augalus taip pat galite patikėti mūsų profesionalų komandai ir visus apželdinimo darbus.

Ieškote augalų didesniam projektui? Susisiekite ir pasiūlysime Jums geriausią sprendimą! Mūsų asortimentas keičiasi, priklausomai nuo sezoniškumo, jį papildome naujomis rūšimis ir augalais, atitinkančiais vyraujančias želdynų mados tendencijas. Jei neradote pageidaujamų augalų ar norite gauti specialų pasiūlymą, susisiekite su mumis ir drauge rasime geriausią sprendimą.

Dirbame su patikimais medelynais Lietuvoje ir užsienyje, todėl galime pasiūlyti visapusišką asortimentą, kuris leis lengvai ir paprastai įgyvendinti tiek mažus, tiek ir labai didelius projektus. Leiskite mums sužinoti apie savo projektą ir mūsų augalai taps neatsiejama jo dalimi.

„Medelių namai“ – iš namų į namus!

Domina paslaugos?

Susisiekite su mumis