Apželdinimo projektavimas

Apželdinimo projektavimas – tai mūsų aistra. Šį darbą atliekame pasitelkdami sukauptą patirtį ir žinias, įkvėpti Jūsų vizijos ir pasaulinių tendencijų želdynų srityje. Kiekvienas projektas, nesvarbu, didelis jis ar mažas, yra galimybė atsiskleisti, sukurti unikalią vietą, kuri taps ne tik tvaria puošmena, bet ir Jūsų namų istorijos dalimi. Tokia filosofija vadovaujasi „Medelių namai“, todėl kiekvieną kartą projektuodami apželdinimą ieškome ir randame tuos sprendimus, kurie maloniai stebina.

Apželdinimo projektavimas suteikia daug naudos visiems, ketinantiems įsirengti žaliąją erdvę, pasirūpinti sodo ar terasos įrengimu. Nesvarbu, daug ar mažai vietos turite, tinkami pasirinkimai visada leis susikurti jaukų gamtos prieglobstį, o pasirinkdami apželdinimo projektavimą išvengsite bereikalingų išlaidų ir daugybės klaidų. Apželdinimo projektavimas apima šiuos sprendimus:

  • plano sudarymas ir vizualizacija (2D / 3D);
  • aplinkos vertinimas ir tinkamų augalų parinkimas / derinimas;
  • laistymo, apšvietimo ir kitų sistemų įrengimo sprendimų parinkimas;
  • dekoro elementų parinkimas ir planavimas (mažoji architektūra, takai, takeliai, akmenynai ir kt.);
  • papildomų objektų derinimas.

„Medelių namai“ apželdinimo projektavimas yra pagrįstas ilgalaikiais ir tvariais sprendimais, kuriais galėsite džiaugtis metų metus. Jei priimate augalą į savo sodą ar terasą, priimate jį ir į savo namus bei širdį. Žinoma, norisi, kad augalas puikiai augtų ir atskleistų savo natūralų grožį – štai čia yra mūsų pagrindinė užduotis, kuriai ir skiriame daugiausiai dėmesio. Poreikius atitinkančios augimo sąlygos, lengva priežiūra ir išmanūs, bet gyvenimą palengvinantys sprendimai – štai taip mes projektuojame!

Papasakokite mums savo lūkesčius ir svajones, o mes padėsime viską paversti realybe. Net jei ketinate savo aplinką puoselėti savarankiškai, apželdinimo projektavimas tikrai pravers: paruoštas planas bus tarsi patarėjas, kuriuo visada galėsite pasitikėti. O jei stinga rankų, mūsų komanda visada pasiruošusi visus planus įgyvendinti: pasirūpinsime ne tik projektavimu, bet ir visais apželdinimo darbais – tik suteikite mums progą.

Apželdinimo projektavimas yra tas darbas, kurį vertiname kaip namų augalui kūrimą, nes tik sukūrę namus augalui, sukursime gamtos oazę Jūsų namams.

„Medelių namai“ – iš namų į namus!

Domina paslaugos?

Susisiekite su mumis