Apie mus

Gamta – mūsų namai, o mes esame jos dalis. Miesto džiunglių vaizdas visada sukelia žalumos prieglobsčio ilgesį, todėl sukūrėme namus, kuriuose gyvena gamta. Kiekvienas iš Jūsų ras jos dalelę ir savo namams – tokia mūsų „Medelių namai“ filosofija.

„Medelių namai“ gimė kaip idėja suteikti kiekvieniems namams galimybę susikurti savo gamtos prieglobstį. Ilgametė patirtis apželdinimo ir aplinkos tvarkymo darbuose parodė mums kelią, todėl šiandien džiaugiamės galėdami pakviesti praverti „Medelių namų“ duris ir atrasti savo medį – namų simbolį.

„Medelių namai“

MISIJA

padėti susikurti gamtos prieglobstį savo namuose. Ir visai nesvarbu, turite didelį sodą, jaukią terasą, balkoną ar tik palangę. Mūsų medeliai gali augti ten, kur gyvenate Jūs.

VIZIJA

yra paremta siekiu gyventi darnoje su gamta, išmokti ją suprasti ir rūpintis. Mūsų augalai yra derinami prie klientų poreikių, todėl visada ieškome geriausio sprendimo, ne trumpalaikio džiaugsmo, kai augalas vargsta ir galiausiai numeta lapus. Savo veikla siekiame skatinti atsakingą požiūrį, kuris leidžia užtikrinti kokybę ir pačiam dalyvauti kuriant savo aplinką ilgalaikėje perspektyvoje.

Kas yra

„Medelių namai“?

„Medelių namai“ – tai šeimos verslas, kuriame dirbame ieškodami kokybės ir ilgalaikių sprendimų. Mums rūpi ne parduoti augalą, o surasti jam namus. Atraskite kokybę ir visą spektrą susijusių paslaugų, kurios leis lengvai pasirūpinti savo aplinkos grožiu ir namuose džiaugtis dalele gamtos.

„Medelių namai“ parduotuvė įsikūrusi Utenos rajone, tačiau mūsų paslaugas bei asortimentą taip pat rasite ir internete. Padėsime suplanuoti erdvę ir pasirinkti tinkamiausius sprendimus, kruopščiai atrinksime augalus ir pasirūpinsime, kad jie saugiai pasiektų savo naujuosius namus.

Dirbame tiek su mažais, tiek su dideliais projektais, tad papasakokite mums savo idėją ir mes parodysime kelią jai pasiekti. Dirbame su didžiausiais augalų tiekėjais Lietuvoje bei užsienyje, todėl siūlome platų asortimentą, o patirtis ir profesionalumas leidžia mūsų augalams tapti ilgalaikių, tvarių ir įspūdingų projektų dalimi.

„Medelių namai“ – tai visi reikalingi sprendimai, kurių tikitės kurdami gamtos kampelį savo namuose.

„Medelių namai“ – iš namų į namus!