Apželdinimas

Apželdinimas yra lengviausias kelias džiaugtis džiaugtis išpuoselėta aplinka ir be jokio vargo pasirūpinti savo namų sodu, terasa, žaliąja zona ar bet kuria kita lauko erdve. „Medelių namai“ siūlo visaapimančias apželdinimo paslaugas: tai reiškia, kad suplanuosime kiekvieną smulkmeną ir paversime Jūsų svajonių projektą realybe.

Mes pradėsime nuo puodelio kavos ir atviro pokalbio. Pagal lūkesčius ir galimybes parinksime optimalius sprendimus – mes siekiame sukurti augalams namus, nes tik taip jie galės atskleisti visą savo grožį ir privalumus. Kiekvienas projektas yra unikalus, todėl nebijome ieškoti originalių sprendimų ir siūlome tai, kas tinka geriausiai. Suderinus koncepciją atliksime projektavimo darbus. Mums tai nėra tik paveikslėlis – tai sprendimai, kurie leis visada džiaugtis žaliąja erdve: laistymas, apšvietimas, žydėjimo laikas, dirvožemis ir net tręšimas – pagalvosime apie viską.

Kaip mes dirbame?

  • Svarbiausia mūsų užduotis – sukurti namus augalams Jūsų namuose. Tai tvarūs ir ilgalaikiai sprendimai, nereikalaujantys daug priežiūros ir metų metus džiuginantys puikiu rezultatu.
  • Žinios ir patirtis yra kiekvieno mūsų projekto pagrindu. Tik žinodami augalų derinimo taisykles ir juos pažindami galime neribodami polėkio kurti unikalias ir originalias žaliąsias erdves.
  • Kokybė ir patogumas yra mūsų prioritetas, tačiau kalbėdami apie augalus niekada nepamirštame jų grožio. Viską suderinti tarpusavyje iš tikrųjų yra gana sudėtinga, tačiau mums įveikiama užduotis.
  • Suprantame, kad norisi gražia aplinka džiaugtis kuo greičiau ir priimame sprendimus, kad rezultato nereikėtų ilgai laukti. Visas spektras paslaugų, kokybiški augalai ir patikima komanda yra kaip tik tai, ko reikia, kad galėtumėte mėgautis savo žaliąja erdve kuo greičiau.

Atraskite kokybiškus ilgalaikius sprendimus, kuriuos įgyvendiname laikydamiesi Jūsų vizijos ir paisydami augalų poreikių. Mums nereikia spėlioti, kaip augalai elgsis po metų, dviejų ar dešimties – esame profesionalai, todėl tai paprasčiausiai žinome. Kai turi pakankamai žinių ir patirties lengva nuspėti ateitį, todėl jau šiandien numatysime, kur ir kokį augalą geriausia sodinti.

Sukurkime namus augalams Jūsų namuose kartu.

„Medelių namai“ – iš namų į namus!

Domina paslaugos?

Susisiekite su mumis